Teknoloji Projeleri

NO ADI SOYADI PROJE ID              OKUL PROJE ADI
1 Can ERDOĞAN 34T0001 İstanbul Özel Bahçeşehir Fen ve Teknoloji Lisesi Çözüm Pratik, Elveda Evrakta Sahtecilik!
2 Miraç DURHAN 34T0007 Özel Beykent Fen Lisesi KAÇIRDIGIN DERSI SANAL GERÇEKLIK GÖZLÜKLERI (VR) ILE SINIF ORTAMINDA SEYRET
Ecem Meksime GÜLER
3 Talha Yasin DURMUŞOĞLU 34T0008 Özel Beykent Fen Lisesi HOLOGRAMLI DERS
Emirhan KEŞKEK
4 Mehmet Ali AKSOY 34T0009 İSTANBUL ÖZEL BAHÇEŞEHİR FEN VE TEKNOLOJİ LİSESİ PARMAK UCUNDAKİ GÖZLER
Yunus Emre
PARMAKSIZ
5 Sel AYKOTA 07T0010 ÖZEL ANTALYA SINAV ANADOLU LİSESİ GÖRME ENGELLİLER İÇİN ARDUİNO SENSÖR KULLANARAK TİTREŞİM DİREKTİFLİ YÖN BULMA CİHAZI
Sueda Gizem NALBANT
6 Engin ERALP 51T0011 CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ SOBA VE DOĞAL GAZ ZEHİRLENMELERİNİ ORTADAN KALDIRAN TASARIM ( ANTİCAN)
7 Ahmet Said GÖKSU 34T0012 Kartal Anadolu Imam Hatip Lisesi Unix Komutlarını Öğretmeyi Amaçlayan Mobil Oyun Tasarımı ve Geliştirilmesi
8 Mustafa ÇAM 35T1111 KARŞIYAKA 15 TEMMUZ ŞEHİTLER ANADOLU LİSESİ RADYASYON SOĞURUCU PLAKA
Berk DOĞAN
9 Zeynep ÖZKUNDAKÇI 35T1112 İzmir Atatürk Lisesi İNSAN SAĞLIĞINA ZARARLI UV ŞİDDETİNİN GERÇEK ZAMANLI ÖLÇÜMÜ
Pelin KAYA
10 Tuan DOLMEN 35T1113 Özel Çakabey okulları YÜKSEK DUYARLILIKTA ÖLÇÜM YAPABİLEN SIVI TEMELLİ OPTİK EĞİM ALGILAYICI TASARIMI
Yarkın GÜNEŞ
11 Süleyman TURGUT 32T0019 ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL FEN LİSESİ İNSANSIZ KARA KEŞİF ARACI
Burak GÜNEY
12 Ceren YAVUZ 32T0020 Isparta Düleyman Semirel fen lisesi DASGAK Sistemi
13  BULUT MİRAÇ
TUNCER
33T0024 SESİM SARPKAYA FEN LİSESİ
AKILLI EHLİYET SISTEMİ İLE SÜRÜCÜ TAKIP SİSTEMİ
ÖZGÜN EMRE
 ÖZ
14 Muhammet Sinan
Aslan
33T0029 Tarsus Ticaret ve San. Od. Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Tanka Dur, Darbeye Son (Askeri Darbelerde Tankların Halka Karşı Kullanılmasının Önlenmesi)
Zeynel
COŞKUN
15 MURAT DEMİRKIRAN
33T0029 SESİM SARPKAYA FEN LİSESİ
BEN KİMİM ?
ALİ KOÇAK
16 Tufan Kutay
KARADAL
51T1114 Niğde Akşemseddin Bilim ve Sanat Merkezi
Risk Grubundaki Kalp Hastaları için Giyilebilir Kalp Cihazı Tasarımı: aKalp
17 Abdullah
OĞUL
51T1115 NİĞDE ÖZEL NİĞDE FİNAL TEMEL LİSESİ
İşçiler İçin Modüler Akıllı Baret ve Kontrol Takip Sistemi: BaretCare+
Halil Ataberk
BAKIRCI
18 Kaan
Miraç
34T0031 Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi
Diyabant
Zülal
Şen
19 YAKUP
SARIOĞLU
80T0032 OSMANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
EBABİL
20 Mustafa
Ekiz
80T0033 OSMANİYE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ OZMOZ
21 Özge
TÜRKSOY
34T0035 Fatih Gelenbevi Anadolu Lisesi
SiGUS (SİNYAL GÖNDEREN UYARI SİSTEMİ)
22 Pınar Başer 32T0035 Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi
Emniyetli Kemer
Elif Efsa Kaya
23 İsmail Alpcan MAHAR 60T0037 Yılmaz Kayalar Fen Lisesi
Dünyanın sağlık problemlerine yeni bir çözüm. HTM (Hygienic Teller Machine- Hijyenik Vezne Makinesi) projesi
Mehmet Arda KÖKSAL
24 CAN ÇETİN 34T0038 İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ZİHİN KONTROLLÜ ROBOT
Göksel Darcan
25 HASAN FATİH DURKAYA 34T0039 ÖZEL MÜRÜVVET EVYAP FEN LİSESİ
OKTOS ( OPTİK KARAKTER TANIMA VE OKUMA SİSTEMİ )
İBRAHİM
KÖSE
26 SELMA ALAV 65T00XX YUSUF GÖKÇENAY BİLİM VE SANAT MERKEZİ PARÇACIK RADYASYONUNA KARŞI UZAY ARAÇLARINI KORUMA KALKANI “MANYETİK ŞEMSİYE”
27 Tuluğhan Çivioğlu 34T0044 İstanbul Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi
Madeni ve Madenciyi Arama, Tespit Etme ve Kurtarma Sistemi (M-MATEKS)
Muhammet Yusuf
Alkuş
28 Ömer Burak YILDIRAN 05T0048 Şehit Ferhat Ünelli Bilim Ve Sanat Merkezi İki Resimdeki Piksel Bazında Benzerlik Bulan Uygulama
29 Mehmet Alp
ONUR
34T0049 Fen Bilimleri Lisesi
Looky- Alzheimer Takip
Bora Çıbıkçı
30 Ali Osman
Uysal
01T0050 ADANA BİLİM ve SANAT MERKEZİ
TULPAR: Orman Yangınlarını Perdelemede ve Haber Vermede Akıllı Sistem
31 Bahadır Cüneyd BİRTÜRK 34T0053 Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi Sıvılar İçin Yüzey Gerilimi Ölçüm Cihazı
Işılay AYAN
32 Musa Sadık ÜNAL 34T0061 Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Robotik El Sisteminin Üç Boyutlu El Hareketleri İle Online Sistem Üzerinden Kontrolü - TeleTouch
Abdurrahman Emirhan ÜNAL
33  Fatih UÇAR 34T0063 Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Epilepsi Hastası Bireyler İçin Kriz Anı Tespiti Yapan Uyarı Sisteminin Geliştirilip Prototipinin Üretilmesi
İlhami Osman KARAKURT
34 Melih YILMAZ 34T0100 Atakent Anadolu Lisesi  Sonar Gözler
Muhammet Ali ÇEVİK
35 Emre CHOMKO 99T0005 MUZAFFER SALİHOĞLU AZINLIK LİSESİ DÜŞÜNCE VE KAS AKTİVİTESİ İLE ÇALIŞAN ROBOTİK (BİYONİK) EL
36 FETSANG VERONICAH
MBULAWA
99T0045 MATER SPEI COLLEGE
GASTROFUL-THE DOG FEEDER
LORRAINE
MACHOLA
37 TIRELO MORETI 99T0046 MATER SPEI COLLEGE THE MAGİC TOİLET
ARTHUR MAHLAYA
38 Jarge Cem KARADAĞ 34T0095 İstanbul Arnavutköy Korkmaz Yiğit Anadolu Lisesi Akllı Kiler
Akif Emre ÇAPOĞLU